UTV 570 T-BOSS EPS

Slavenais UTV 570 T-Boss EPS tagad ir vēl labāks, vēl jaudīgāks un vēl izturīgāks. Moderns dizains ar sportisku akcentu un jauni vieglmetāla diski piesaistīs jūsu uzmanību no pirmā acu uzmetiena. EPS Stūres pastiprinātājs padara braukšanu patīkamu un vieglu pat tad, ja tiek pārvadāta pilna krava. Jaunais tērauda korpuss iztur pat skarbu vadāmību. Turklāt ir arī dzinējs – pilnīgi jauns, jaudīgāks, dzīvāks, degvielas patēriņa ziņā efektīvāks. Jaunais Linhai 570 T-BOSS EPS ir ideāls palīgs visiem darbiem mežā, būvlaukumos, parkos, dārzos, sporta laukumos un kalnu viesnīcu apgādē.

T1b homologācija (oficiālā traktora reģistrācija)

Atļauts vadīt ar B kategorijas vadītāja apliecību.

Garantija visiem kvadracikliem 2 gadi vai 5000km

Sadarbojamies ar līzinga kompāniju Inbank.lv

EFI dzinējs

Jaunajam viena cilindra EFI iesmidzināšanas dzinējam ir palielināta jauda un vairāk nekā pietiekami daudz jaudas smagam darbam un straujam paātrinājumam. Mūsdienu degvielas iesmidzināšana nodrošina zemu patēriņu un zemas emisijas. Jaudas pārvadi nodrošina uzticama automātiskā pārnesumkārba no vadošā Kanādas ražotāja CVTech, kas aprīkota arī ar stāvvietu

 

 


Visu riteņu piedziņa ar diviem diferenciāļiem

2×4 /4×4 ir aprīkots ar diviem elektriski darbināmiem diferenciāļiem. Pateicoties 100% nobloķējamam diferenciālam uz katras ass, kvadracikls noteikti izcels tevi no slidenajiem dubļiem, dziļajām bedrēm, kas ļaus droši braukt, ceļot, braukt augšup kalnā un gandrīz visu pārvarēt. Šis tehniski vismodernākais risinājums nodrošina vienkāršu un patīkamu vadīšanu uz taisniem, lieliem apgriezieniem un līkumiem, bez tendences izbuksēt nodrošinot ilgāku riepu kalpošanas laiku. Vienkārši apstājieties un izvēlieties sev vispiemērotāko konfigurāciju.


2WD/4WD pilnpiedziņa

Elektriski pieslēdzamā visu riteņu piedziņa ar diferenciāļa bloķēšanu garantē izcilu caurlaidību sarežģītā reljefā. Turklāt jums ir diferenciāļa bloķēšana un spēcīga samazināšana, lai palēninātu smagam darbam, stāviem kāpumiem un smagas kravas vilkšanai.

 

 

 

 


Viegli lietojama šasija

Augsts protektora dziļums, perfekts pagrieziens un ātra braukšanas stabilitāte. Lieliska šasija ar stingrām un platām piekares svirām, zems smaguma centrs nodrošina ērtu braukšanu un ērtu vadību. Neatkarīga visu riteņu piekare ar augstu balstiekārtas amortizatoru gājienu pārsteigs Jūs ikreiz, kad atkal pieveiksiet nelīdzenu reljefu. Spēcīga četru disku bremžu sistēma pārliecina Jūs ar bremzēšanas spēku, neatkarīgi no tā, vai Tev ir nepieciešams bremzēt ar lielu ātrumu vai ar smagu piekabi.


Daudzfunkcionālais LCD displejs

Instrumentu panelis ar aizmugures gaismām, daudz funkcijām, LCD displeju ir viegli nolasāms un sniedz visu nepieciešamo informāciju: digitālais tahometrs, digitālais spidometrs, nobraukuma indikators,darba stundas indikators, 2WD / 4WD piedziņas indikators, dzesēšanas šķidruma temperatūras indikators, digitālais degvielas mērītājs, neitrālais indikators, tālās virziena un brīdinājuma gaismas un atpakaļgaitas pārnesuma indikators.

 


Paceļama kravas kaste

Plašajā 1370 x 970 x 290 cm izturīgajā kravas kastē Jūs varat ielikt līdz pat 200 kg kravas. Pateicoties praktiskajam aizmugurējam bortam un vienkāršajam pacelšanas mehānismam, katras kravas pārvietošana ir kā rotaļa.

 

 

 


Vadības kontrole pie rokas

Stūre un visas vadības ierīces ir ergonomiski sakārtotas. Viss ir tieši tā, kā jūs to intuitīvi sagaidāt, un, protams, Jūs vadāt visu ar savu roku. Tas ievērojami atvieglo darbu, Jūsu uzmanība braukšanas laikā netiek novērsta, un Jūs pastāvīgi kontrolējat šo UTV kvadraciklu.

 

 

 

 


Efektīvas bremzes

Četri liela izmēra diski ar lielu virzuļa diametru nodrošina spēcīgu bremzēšanas spēku. Ar pakāpenisku sākumu un līdzsvaru starp priekšējo un aizmugurējo asi bremzes ir neticami paredzamas un var droši apturēt UTV arī ar pilnu slodzi vai smagu piekabi.

 

 

 


Bagāts standarta aprīkojums

Neskatoties uz nepārspējamo cenu, Linhai UTV 550 EFI 4×4 piedāvā bagātīgu standarta aprīkojumu par pamatcenu. Papildus 2×4 / 4×4 elektrisks izvēlnes pārslēgs ar priekšējā un aizmugurējā diferenciāļa bloķētāju, izturīgs UV – plastmasas jumts, priekšējais stikls, masīvs priekšējais metāla bamperis, elektriskā vinča ar 1360kg celtspēju, alumīnija riteņu diski R12 ar rupja protektora riepām, vadītāja un priekšējā pasažiera durvis, pasažieru rokturi, izturīgs griestu korpuss ar roku balstiem, pagalvjiem un vilkšanas aprīkojumu .

Motors

Tips: četrtaktu viena cilindra SOHC
Apjoms: 499,5 cm 3
Diametrs x gājien: Ø87,5 x 82 mm
Aizdedze: ECU
Maksimālā jauda: 24 kW / 6500 apgr./min. (Bezceļā)
Maksimālais griezes moments: 39 Nm / 5500 apgr./min. (Bezceļā)
Dzesēšana: Šķidrums + elektriskais ventilators

Piedziņas sistēma

Piedziņa: 2×4 / 4×4 elektriski ieslēdzams
Transmisisja: Automātisks – variators CVTech atpakaļgaitā, L / H / N / R
Jaudas padeve: Kardānvārpsta priekšā un aizmugurē

Šasija

Piekare priekšā: neatkarīgā McPherson
Aizmugurējā piekare: Neatkarīga, divkārša A-sviras
Piekare priekšā: Hidrauliskie šķidruma amortizatori
Aizmugurējā piekare: Hidrauliskie šķidruma amortizatori
Bremzes priekšā: 2x hidrauliskais disks
Bremze aizmugurē: 2x hidrauliskais disks
Priekšējās riepas: AT25 x 8-12
Aizmugurējās riepas: AT25 x 10-12

Izmēri un svars

Kopējais garums: 2790 mm
Kopējais platums: 1470 mm
Kopējais augstums: 1920 mm
Sēdekļa augstums: 860 mm
Klīrensa augstums (min.): 280 mm
Garenbāze: 1855 mm
Sausais svars: 563 kg
Kravas kastes izmēri: 1370 x 970 x 290 mm
Kravas celtspēja: 200 kg
Degvielas tvertne: 26 litri

Citas funkcijas

Displejs: Digitālās daudzfunkcionālās displeja funkcijas: spidometrs, tahometrs, odometrs, nobraukuma skaitītājs, stundu skaitītājs, digitālais degvielas mērītājs, borta pulkstenis, dzesēšanas šķidruma temperatūra
Indikatora gaismas: piedziņa 2WD / 4WD, neitrāls, reverss, virzienrādītāji, tālās gaismas

Likumdošana un apstiprināšana

Traktora homologācija ceļu satiksmei: Jā atļauts vadīt ar: (B vadītāja apliecība – automašīna)
Reģistrācijas numurs (numura zīme) iekļauts

Pārnesumkārba

Elektrisks pārslēgs 2×4 / 4×4, cietais plastmasas jumts. UV izturīgs, stingrs priekšējais aizsargs, drošības plastmasas durvju vadītājs un pasažieru margas pasažieru robustam pašizgāzējam ar gāzes balstu, pagalvjiem un vilkšanai.

Piezīme

Fotogrāfijas un ilustrācijas kvadracikli, iespējams, precīzi neatbilst Latvijas tirgus dizainam. Importētājs patur tiesības mainīt cenas un specifikācijas bez iepriekšēja brīdinājuma.

Cena: 10890.00 EUR (ar PVN)