Linhai 400 4×4 AR, tas ir sinonīms daudzpusībai. Neatkarīga visu riteņu balstiekārta, elektriski pārslēdzama 4×4 pilnpiedziņa un augstu klīrensu nodrošina to, ka jūs vienmēr nokļūsiet mājās pat tad, ja esat iemaldījies tālu no parastā ceļa. Viegli lietojama šasija pārliecina jūs arī lielākos ātrumos, tāpēc pat braucot ar lielāku ātrumu jums nav jācīnās ar plašo piekari un zemu smaguma centru. Linhai 400 4×4 jūs atradīsiet kā laipnu palīgu, kurš darīs savu darbu, kā arī patīkamu pavadoni nedēļas nogales ekskursijās divatā. Par veiksmīgu dizainu vairākās valstīs “LINHAI LH 400 4×4” ieguva balvu par labāko “ATV gada dizainu”.

AR versija ar alumīnija diskiem.

T3b homologācija (traktor tehnika)

Atļauts vadīt ar traktora tehnikas kategorijas vadītāja apliecību.

Garantija visiem kvadracikliem 2 gadi vai 10 000km

Sadarbojamies ar līzinga kompānijām Incredit.lv; Unicredit.lv; Inbank.lv

  • Tehnoloģija un aprīkojums

   Uzticams dzinējs

   Šķidruma dzesēšanas viencilindru dzinējs ir pietiekami jaudīgs smagiem un dinamiskiem paātrinājumiem. Dzinējs pārraida jaudu pie riteņiem, izmantojot Kanādas uzņēmuma CVTech automātisko divu ātrumu pārnesumkārbu ar spēcīgu samazinājumu, neitrālu un atpakaļgaitu.

    

    


   4×4 piedziņa

   Droša elektriski vadāma 4×4 nodrošina optimālu saķeri uz jebkuras virsmas. Vienkārši nospiežot pogu uz roktura, dzinēja jaudu novada uz abām asīm, kad jums ir nepieciešams palielināt dzinēja spēku. Smagam darbam, stāvajās nogāzēs, un smagas kravas vilkšanai ir pieejams arī pazemināts pārnesums.

    

    


   Ērta šasija

   Plata, viegli lietojama šasija ar lieliem balstiekārtas triecieniem un zemas smaguma centra pozīcijas nodrošina augstu caurlaidspēju un lielisku stabilitāti pat smagā reljefā un ātrai braukšanai. Priekšējie riteņi ir neatkarīgi vērsti, jaudīgas hidrauliskās disku bremzes nodrošina pārliecinošu bremzēšanas spēku pat smagas slodzes vilkšanai. Pat ļoti mazs pagrieziena rādiuss veicina augstu veiklību.

    


    LED gaismas

   Pievilcīgas LED dienas gaitas gaismas eleganti papildina moderno dizainu. Kopā ar mirgojošu LED pagrieziena signālu tam ir vairāk nobriedis un pievilcīgāks izskats. Un ar augstiem dubultajiem priekšējiem lukturiem ar dubultajām lēcām tu neapstādināsi pat visu tumsu kas ir pasaulē.

    

    


   Daudzfunkcionālais LCD displejs

   Instrumentu panelis ar zilu aizmugurgaismojumu, aprīkotu daudzfunkcionālu LCD displejs ir viegli nolasāms un sniedz visu svarīgo informāciju: digitālais spidometrs, digitālais tahometrs, nobraukuma indikators, darba stundas indikators, 2WD / 4WD piedziņas indikators, dzesēšanas šķidruma temperatūras indikators, digitālais degvielas mērītājs, augstās Tālās gaismas lukturi, virzienrādītājs un brīdinājuma gaismas un atpakaļgaitas pārnesuma indikators.


   Bagāts aprīkojuma klāsts

   Neskatoties uz ļoti nepārspējamo cenu, Linhai 400 4 × 4 SR ir bagātīgs aprīkojuma klāsts. Tie ietver, piemēram, 2 x 4/4 × 4 elektriski iedarbināmu piedziņu, masīvu priekšējo rāmi, stingru priekšējo un aizmugurējo pārnesumu, firmas Sun-F riepas, 3000 lbs elektrisko tālvadības pulti, vilces ierīci, sviru un rokas aizsargi, LED dienas gaismu Miglas lukturi, projektora lukturi un LED pagrieziena rādītāji.


    

    

 

 

 • Tehniskie parametri

   

  Motors

  Tips: četrtaktu viena cilindra SOHC
  Apjoms: 352 cm3
  Diametrs x gājiens: Ø 80 x 75.0 mm
  Aizdedze: CDI
  Jauda: 14.8 kW / 5500 rpm.
  Dzessēšana: Šķidruma, eļļas + elektriskais ventilators

  Piedziņas sistēma

  Piedziņa: 2×4 / 4×4 Elektriski ieslēdzams priekšējais diferenciālis
  Transmisija: Automātisks – CVT variators ar atpakaļgaitu L /H /N /R
  Jaudas padeve: Kardānvārpsta priekšā un aizmugurē

  Šasija

  Piekare priekšā: neatkarīgā McPherson
  Aizmugurējā piekare: IRS / neatkarīga dubultā A-arm
  Piekare priekšā: hidrauliskie eļļas amortizatori
  Aizmugurējā piekare: hidrauliskie eļļas amortizatori
  Bremzes priekšā: 2x hidrauliskais disks
  Bremze aizmugurē: 1 hidrauliskais disks
  Priekšējās riepas: AT25 x 8-12
  Aizmugurējās riepas: AT25 x 10-12

  Izmēri un svars

  Kopējais garums: 2170 mm
  Kopējais platums: 1145 mm
  Kopējais augstums: 1225 mm
  Sēdekļa augstums: 915 mm
  Klīrenss: 253 mm
  Garenbāze: 1280 mm
  Sausais svars: 320 kg
  Degvielas tvertne: 14.5 litri

  Citas funkcijas

  Displejs: Digitālās daudzfunkcionālās displeja funkcijas: spidometrs, tahometrs, odometrs, nobraukumu skaitītājs, motora stundu skaitītājs, digitālais degvielas mērītājs, borta pulkstenis, dzesēšanas šķidruma temperatūra
  Indikatora gaismas: 2WD / 4WD, neitrāls, reverss, virzienrādītājs, galvenais tālās gaismas lukturis

  Likumdošana un apstiprināšana

  Izmantošanai ceļu satiksmē: Jā T3b (traktora tehnikas vadītāja apliecība)
  Reģistrācijas numurs (numura zīme) T3 traktortehnika vai Off Road

  Pārnesumkārba

  Elektriski attiecināms 4×4, masīvs priekšējais aizsardzības rāmis, stingrs priekšējais un aizmugures bagāžnieks, alumīnija riteņu diski ar rupja protektora riepām, elektriskā vinča 3000 lbs(1650kg) ar tālvadības pulti, sviras un roku sargi, LED dienas gaitas gaismas, divu projektoru lēcu lukturi, aizmugures / bremžu / signāllukturi ar LED tehnoloģiju.

  Piezīme

  Kvadracikla fotogrāfijas un ilustrācijas, iespējams, precīzi neatbilst tirgus dizainam. Importētājs patur tiesības mainīt cenas un specifikācijas bez iepriekšēja brīdinājuma.

Cena: 4390 EUR (ar PVN)