Klusa un tīra satiksme, nulle emisijas un liels attālums. Tie ir galvenie ieguvumi, kas sniedz UTV Linhai E-5S plašu lietojumu klāstu – no golfa laukumu, parku un pilsētas apstādījumu uzturēšanas, izmantojot darbus zooloģiskajos un botāniskajos dārzos, līdz neierobežotai piekļuvei noliktavām, rūpnīcu telpām, ražošanas telpām un slēgtām telpām; Klusas medību ekskursijas – Linhai E-5S var apstrādāt visu, kas cītīgi strādā. Un bez trokšņa, bez izplūdes gāzēm, bez savvaļas dzīvniekiem un daudz mazāk nekā UTV ar dzinēju. Linhai E-5S pārsteigs jūs ar zemām izmaksām: tam nav vajadzīgs benzīns, dīzeļdegviela vai gāze, nav dzinēja eļļas un filtra nomaiņas, un tas ir tik aizņemts kā jebkurš cits UTV. Viegli lietojama šasija nodrošina drošu un stabilu braukšanu, lielais noliekamais korpuss ir viegli pārveidots par plašu platformu. Un tad ir iekārtojums: Linhai E-5S aprīkots ar pilnu frontālo pinumu, plastmasas jumtu, milzīgu priekšējo rāmi, sānu durvīm, pagalvjiem un pievilcīgiem lietiem alumīnija riteņiem.

Garantija visiem kvadracikliem 2 gadi vai 10 000km

Sadarbojamies ar līzinga kompānijām Incredit.lv; Unicredit.lv; Inbank.lv

Klusais elektromotors

Elektromotors ir gandrīz nedzirdams un nerada izplūdes gāzi. Tāpēc jūs varat to izmantot ne tikai saimniecībās, mājās un dārzos, bet arī salās un slēgtās telpās. Elektromotoriem ir citas priekšrocības salīdzinājumā ar iekšdedzes dzinējiem: iekšdedzes dzinējam ir nepieciešams liels griezes moments, lai sasniegtu lielu jaudu, bet ar elektromotoru jums ir pieejams maksimālais griezes moments no nulles apgriezieniem, kuru jūs novērtēsit, uzsākot braucienu stāvā kalnā. Elektromotors darbojas ar līdz 95% efektivitāti, ir zemākas ekspluatācijas izmaksas un nav jutīgs pret temperatūras izmaiņām.


Baterija Varta Professional

UTV Linhai E-5S vada vienu no labākajām un izturīgākajām baterijām tirgū – Varta Professional Deep Cycle AGM ir augstas veiktspējas vilces baterija. Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, šajās modernākajās baterijās ir milzīgas enerģijas rezerves un izcila izturība. Tomēr šīs vilces baterijas lielākā priekšrocība ir tās izcilā cikliskā pretestība. Vilces baterijas ir konstruētas tā, ka pretēji pastāvīgajiem startera akumulatoriem, kuriem ir augsta cikliskā slodze ar atkārtotu uzlādi un iztukšošanu, tie neatbilst ilgstošai atkārtotai dziļai izlādei. Varta Professional Deep Cycle AGM baterijas ir pilnīgi bez apkopes vajadzībām un pret noplūdi.


Izturīga šasija

Labs klīrenss un lieliska stabilitāte nodrošina plašu, viegli lietojamu šasiju ar augstas kvalitātes riepām, lielām balstiekārtas caurulēm un zemu smaguma centru. Visi riteņi ir ar neatkarīgo piekari un aprīkoti ar augstas kvalitātes hidraulisko amortizatoru. Aizmugurējiem amortizatoriem var regulēt atsperes stingrību.

 

 


Salokāma daudzfunkcionāla kravas kaste

Pateicoties praktiskajai salokāmajai aizmugures kravas kastei un ērti nolokāmiem bortiem ar gāzes balstiem, slodze ir rotaļlieta. Lai pārvadātu lielas kravas, sānus var viegli noņemt, lai pārveidotu kravas kasti par plašu iekrāvēju.

 

 


Visa kontrole pie rokas

Stūre un visas pārējās vadības ierīces ir labi sakārtotas un ergonomiski savietotas, viss ir sasniedzams un tieši tā, kā jūs to intuitīvi sagaidāt, vadīklas, protams, iekritīs jūsu rokā. Tas ievērojami atvieglo darbu, vadot nekas neaizņem uzmanību, un jūs pastāvīgi kontrolējat šo UTV.

 

 


Efektīvas hidrauliskās bremzes

Visu četru riteņu disku bremzes ar augstu bremzēšanas spēku nodrošina apturēšanu pat ar smagu slodzi vai pilnīgi piekrautu piekabi. Pakāpeniska darbības sākumu bremzēšana ir sajūtama un prognozējama.

 

 

 


Bagātīgs aprīkojums

Linhai E-5S piedāvā daudzas, labas iekārtas par mazu cenu. Tajā ietilpst, piemēram, lietie alumīnija sakausējuma riteņu diski, izturīgs pret UV starojumu izturīgs plastmasas jumts, tērauda bamperis priekšpusē, gaismas lukturi priekšējā un aizmugurējā daļā, masīvs priekšējais panelis, sānu durvis, pasažieru rokturi, pacelšanas statņi, atpakaļskata spoguļi un vilkšanas aprīkojums.

Motors

Tips: Trīsfāžu indukcijas elektromotors ar vara rotoru
Spriegums: 60V
Izpildījums: 9,7 kW / 1950-2100 apgr./min
Baterijas: 5x bezapkalpošanas akumulators Varta Professional Deep Cycle AGM 12V / 150Ah

Diapazons un uzlādes laiks

Diapazons: EKONOMISKAIS režīms: 90 km *
Diapazons: JAUDAS režīms: 85 km  *
Uzlādes laiks: 8-9 h
* Dati par rullīti, pamatojoties uz braukšanas vidējo ātrumu 30 km/h bez slodzes.

Piedziņas sistēma

Piedziņa: 2×4 – aizmugurē
Ātrums: Uz priekšu, neitrāla, reverss Elektroniskā / 2 braukšanas režīmi – JAUDAS un EKONOMISKĀ
Jaudas padeve: Tiešā piedziņa aizmugures pusē

Šasija

Piekare priekšā: neatkarīga McPherson
Aizmugurējā piekare: neatkarīga, dubultā A-roka IRS
Piekare priekšā: hidrauliskie šķidruma slāpētāji
Aizmugurējā piekare: hidrauliskie šķidruma slāpētāji, atsperes ar regulēšanu
Bremzes priekšā: 2x hidrauliskais disks ar urbtiem diskiem
Bremze aizmugurē: 2x hidrauliskais disks ar urbtiem diskiem
Riepas priekšējās: AT 24 x 8-12
Aizmugurējās riepas: AT 24 x 8-12

Izmēri un svars

Kopējais garums: 2700 mm
Kopējais platums: 1420 mm
Kopējais augstums: 1870 mm
Sēdekļa augstums: 850 mm
Riteņu bāze: 1805 mm
Kausa izmēri: 1100x930x235 mm
Kopējais svars: 442 kg
Kopā celtspēja: 534 kg (vadītājs + pasažieris + krava aizmugurē)

Iekārtas un apgaismojums

Displejs: Digitālās daudzfunkcionālās displeja funkcijas: spidometrs, odometrs, nobraukuma skaitītāja nolasītājs, pulksteņi
Gaismas: Virzienrādītāji, tālās gaismas
Apgaismojums: LED lukturi, LED asis / bremžu signāls

Citas lietas

Lietie alumīnija riteņi, maināms saliekams tērauda korpuss ar balstiem, stingrs plastmasas jumts. UV izturīgs, pilna platuma, elastīgs stikla pakešu masīvs priekšējais aizsardzības rāmis, drošības sānu durvju rokturi pasažieriem

Likumdošana un apstiprināšana

Autovadītāju vienošanās: Jā (B vadītāja apliecība – automašīna)
Reģistrācijas numurs (numura zīme) Iekļauts

Piezīme

Fotogrāfijas un ilustrācijas kvadracikli, iespējams, precīzi neatbilst Latvijas tirgus dizainam. Importētājs patur tiesības mainīt cenas un specifikācijas bez iepriekšēja brīdinājuma.

Cena: 7790.00 EUR (ar PVN)