Ekonomisks pilnpiedziņas darba kvadracikls pārsteigs jūs ar salīdzinoši nelielo dzinēja tilpumu, augstu veiktspēju, ērtu lietošanu un lielisku cenu, kvalitāti un lietderības vērtību, kam diez vai var atrast līdzīgu tirgū. Ikdienas lietošanai ērta šasija, kluss un drošs ar šķidrumu dzesēts 4 taktu dzinējs , 2 × 4/4 × 4 elektriski ieslēdzams priekšējais deiferenciālis un ērta darbība. Jūsu maks novērtēs faktu, ka šis modelis šajā klasē ir visvērtīgākais darba kvadracikls. LINHAI LH 300 4 × 4 dizains ir ieguvis balvu “ATV Design of the Year” vairākās valstīs.

T3b homologācija (traktor tehnika)

Atļauts vadīt ar traktor tehnikas kategorijas vadītāja apliecību.

Garantija visiem kvadracikliem 2 gadi vai 10 000km

Sadarbojamies ar līzinga kompānijām Incredit.lv; Unicredit.lv; Inbank.lv

Uzticams dzinējs

Šķidruma dzesēšanas viencilindru dzinējs ir pietiekami jaudīgs smagiem un dinamiskiem paātrinājumiem. Dzinējs pārraida jaudu pie riteņiem, izmantojot Kanādas uzņēmuma CVTech automātisko divu ātrumu pārnesumkārbu ar spēcīgu samazinājumu, neitrālu un atpakaļgaitu.

 

 


4×4 piedziņa

Droša elektriski vadāma 4×4 nodrošina optimālu saķeri uz jebkuras virsmas. Vienkārši nospiežot pogu uz roktura, dzinēja jaudu novada uz abām asīm, kad jums ir nepieciešams palielināt dzinēja spēku. Smagam darbam, stāvajās nogāzēs, un smagas kravas vilkšanai ir pieejams arī pazemināts pārnesums.

 

 


Ērta šasija

Plata, viegli lietojama šasija ar lieliem balstiekārtas triecieniem un zemas smaguma centra pozīcijas nodrošina augstu caurlaidspēju un lielisku stabilitāti pat smagā reljefā un ātrai braukšanai. Priekšējie riteņi ir neatkarīgi vērsti, jaudīgas hidrauliskās disku bremzes nodrošina pārliecinošu bremzēšanas spēku pat smagas slodzes vilkšanai. Pat ļoti mazs pagrieziena rādiuss veicina augstu veiklību.

 


 LED gaismas

Pievilcīgas LED dienas gaitas gaismas eleganti papildina moderno dizainu. Kopā ar mirgojošu LED pagrieziena signālu tam ir vairāk nobriedis un pievilcīgāks izskats. Un ar augstiem dubultajiem priekšējiem lukturiem ar dubultajām lēcām tu neapstādināsi pat visu tumsu kas ir pasaulē.

 

 


Daudzfunkcionālais LCD displejs

Instrumentu panelis ar zilu aizmugurgaismojumu, aprīkotu daudzfunkcionālu LCD displejs ir viegli nolasāms un sniedz visu svarīgo informāciju: digitālais spidometrs, digitālais tahometrs, nobraukuma indikators, darba stundas indikators, 2WD / 4WD piedziņas indikators, dzesēšanas šķidruma temperatūras indikators, digitālais degvielas mērītājs, augstās Tālās gaismas lukturi, virzienrādītājs un brīdinājuma gaismas un atpakaļgaitas pārnesuma indikators.


Bagāts aprīkojuma klāsts

Neskatoties uz ļoti nepārspējamo cenu, Linhai 300 4 × 4 SR ir bagātīgs aprīkojuma klāsts. Tie ietver, piemēram, 2 x 4/4 × 4 elektriski iedarbināmu piedziņu, masīvu priekšējo rāmi, stingru priekšējo un aizmugurējo pārnesumu, firmas Sun-F riepas, 3000 lbs elektrisko tālvadības pulti, vilces ierīci, sviru un rokas aizsargi, LED dienas gaismu Miglas lukturi, projektora lukturi un LED pagrieziena rādītāji.

 


Motors

Tips: četrtaktu viena cilindra SOHC
Apjoms: 275 cm3
Diametrs x gaita: Ø 72.5 x 66.8 mm
Aizdedze: CDI
Jauda: 12.8 kW / 5500 rpm.
Dzesēšana: Šķidrums + elektriskais ventilators

Piedziņas sistēma

Piedziņa: 2×4 / 4×4 Elektriski ieslēdzams
Transmisija: Automātisks – CVT variators ar atpakaļgaitu L / H / N / R
Jaudas padeve: Kardānvārpsta priekšā un aizmugurē

Šasija

Piekare priekšā: neatkarīgs McPherson
Aizmugurējā piekare: swingarm / fiksēta ass
Piekare priekšā: hidrauliskie amortizatori
Aizmugurējā piekare: hidrauliskie amortizatori
Bremzes priekšā:  2x hidrauliskais disks
Bremze aizmugurē: 1 hidrauliskais disks
Priekšējās riepas: AT25 x 8-12
Aizmugurējās riepas: AT25 x 10-12

Izmēri un svars

Kopējais garums: 2015 mm
Kopējais platums: 1140 mm
Kopējais augstums: 1195 mm
Sēdekļa augstums:  865 mm
Gaismas augstums:  183 mm
Garenbāze: 1205 mm
Sausais svars: 298 kg
Degvielas tvertne: 14.5 litri

Citas funkcijas

Displejs: Digitālās daudzfunkcionālās displeja funkcijas: spidometrs, tahometrs, odometrs, nobraukumu skaitītājs, stundu skaitītājs, digitālais degvielas mērītājs, borta pulkstenis, dzesēšanas šķidruma temperatūras indikators.
Indikatori: 2WD / 4WD, neitrāls, reverss, virzienrādītāji, tālās gaismas

Likumdošana un apstiprināšana

Homologācijas izmantošanai ceļu satiksmē: Jā T3b (traktora tehnikas vadītāja apliecība)
Reģistrācijas numurs (numura zīme) Iekļauts (pārsūtīšanas iekārtās saņem taisnīgu tehniskā sertifikāta kopiju)

Pārnesumkārba

Elektriski attiecināms 4×4, masīvs priekšējais aizsardzības rāmis, stingrs priekšējais un aizmugures bagāžnieks, tērauda riteņi ar firmas riepām, elektriskā vinča 3000 lbs ar tālvadības pulti, slēpju pārsegu sviras un rokas, LED dienas gaitas gaismas, divu projektoru lukturi, aizmugures / bremžu / signāllukturi ar LED tehnoloģiju

Piezīme

Fotogrāfijas un ilustrācijas kvadracikli, iespējams, precīzi neatbilst Latvijas tirgus dizainam. Importētājs patur tiesības mainīt cenas un specifikācijas bez iepriekšēja brīdinājuma.

Cena: 4490.00 EUR (ar PVN)