Linhai kvadracikli ir slaveni ar savu robustumu, un M150 nav izņēmums. Šī uzticamais un viegli lietojamais kvadracikls ir ļoti universāls un to var izmantot dažādiem uzdevumiem mežā, mājā, darbā, braucienos vai vienkārši, lai pārvarētu attālumu. Ar tā praktiskumu un nepretenciozitāti, nodrošinat daudz jautrības. Linhai M150 ir kompakts izmērs, mazs svars, patīkama braukšana un ērta lietošana, kā uzticams partneris ne tikai pieaugušajiem, bet arī jauniešiem. Izturīgi priekšējie un aizmugurējie bagāžas plaukti, vienkārša vadība un lieliska iekļūšana vietās padara Linhai M150 par uzticamu darba un atpūtas iekārtu, kas ir jautra visai ģimenei. Izturīga konstrukcija, jaudīgs četrtaktu motors, pievilcīgs dizains un LED apgaismojums – Linhai M150 šobrīd ir visdaudzsološākais un mūsdienīgākais šīs klases kvadracikls.

Garantija visiem kvadracikliem 2 gadi vai 10 000km

Sadarbojamies ar līzinga kompānijām Incredit.lv; Unicredit.lv; Inbank.lv

Uzticams četrtaktu dzinējs

Gaisa dzesētai SOHC viencilindrs ir liela jauda darbam, braucieniem un jautrībai. Motors ir ļoti labvēlīgs patēriņš un zemas ekspluatācijas izmaksas, ērta elektriskā iedarbināšana. Motors ir savienots ar vieglu pārnesumkārbu, automātisko ātrumkārbu, kas aprīkots ar atpakaļgaitas pārnesumu. Pārnesumkārba uz aizmugurējiem riteņiem nodrošina stingru un stabilu ķēdi. Ārkārtas situācijās kvadracikls ir aprīkots ar drošu izvelkamu drošības ierīci, lai uzlabotu drošību.


Izturīga šasija

Stingra šasija ar zemu smaguma centru nodrošina ērtu stūri un vieglu darbību. Neatkarīga priekšējā piekare un augstas atsperes nodrošina ērtu braukšanu un labu iekļūšanu reljefā. Uzticamajām bremzēm ir pietiekami daudz spēka, lai droši apturētu katru situāciju.

 

 

 


Mūsdienu apgaismojums

M150 augstā pievilcība akcentē moderno apgaismojumu ar LED tehnoloģiju un skaidru optiku, ko izmanto augstas spilgtās 16 segmentu aizmugurējās gaismas, lai nodrošinātu lielāku aktīvu un pasīvu drošību. Tādā veidā, visu kas priekšā jums tiek droši apgaismots ar diviem liela platuma galvenajiem lukturiem.

 

 


Daudzfunkcionālais LCD displejs

Instrumentu panelis ar zilu aizmugurgaismojumu, aprīkotu daudzfunkcionālu LCD displejs ir viegli nolasāms un sniedz visu svarīgo informāciju: digitālais spidometrs, digitālais tahometrs, nobraukuma indikators, darba stundas indikators, 2WD / 4WD piedziņas indikators, dzesēšanas šķidruma temperatūras indikators, digitālais degvielas mērītājs, augstās Tālās gaismas lukturi, virzienrādītājs un brīdinājuma gaismas un atpakaļgaitas pārnesuma indikators.


Bagātīgs aprīkojums

Neskatoties uz ārkārtīgi izdevīgo cenu, Linhai M150 piedāvā pievilcīgas iespējas, tostarp lielu priekšējo buferi, priekšējo un aizmugurējo bagāžnieku, firmas riepas, pilni drošības protektori. Papildu aprīkojums ietver LED aizmugurējos lukturus un praktisko akustisko signālu par atpakaļgaitas pārnesumu.

 

 

Motors

Tips: četrtaktu, viena cilindra ar gaisa dzesēšanu SOHC
Apjoms: 147.5 cm 3
Diametrs x gaita: Ø 57 x 57.8 mm
Aizdedze: CDI
Jauda: 5,5 kW (7,5 zs) / 7000 apgr./min.
Maks. Griezes moments: 8 Nm / 4000-4500 apgr./min.
Iedarbināšana elektriska

Piedziņas sistēma

Piedziņa: 2×4
Transmisija: Automātisks – CVT variators ar mainīgo F / N / R
Jaudas padeve: ķēde

Šasija

Piekare priekšā: neatkarīgs McPherson
Aizmugurējā piekare: Fiksētā ass uz pagrieziena stieņa
Piekare priekšā: Hidrauliskie amortizatori, regulējama piekare
Aizmugurējā piekare: Centrālā hidrauliskā amortizators, regulējama piekare
Bremzes priekšā: Mehāniskais cilindrs, stūres vadības ierīces
Bremze aizmugurē: Hidrauliskais disks, stūres vadības ierīces
Priekšējās riepas: AT21 x 7-10
Aizmugurējās riepas: AT22 x 10-10

Izmēri un svars

Kopējais garums: 1815 mm
Kopējais platums: 1038 mm
Kopējais augstums: 950 mm
Sēdekļa augstums: 800 mm
Riteņu bāze: 1110 mm
Sausais svars: 190 kg
Noslodze: 265 kg (Ieskaitot vadītāju)

Citas funkcijas

Spidometrs / tahometrs: Digitālās daudzfunkcionālās displeja funkcijas: spidometrs, tahometrs, odometrs, nobraukuma skaitītāja nolasījums, digitālais degvielas mērītājs
Gaismas: neitrāls, reverss, apgaismojums

Likumdošana un apstiprināšana

Nav homologācijas reģistrēšanai ielu satiksmei

Pārnesumkārba

Priekšējais bamperis, priekšējais un aizmugurējais bagāžnieks, tērauda diski, firmas riepas un aizmugurējie lukturi ar LED tehnoloģiju

Piezīme

Fotogrāfijas un ilustrācijas kvadracikli, iespējams, precīzi neatbilst Latvijas tirgus dizainam. Importētājs patur tiesības mainīt cenas un specifikācijas bez iepriekšēja brīdinājuma.

Cena: 2290 EUR (ar PVN)