Spēcīgais LINHAI LH 500 4×4 AR ir ideāli piemērots visprasīgākajam profesionālim darbam saimniecībā, vasarnīcā, laukā vai mežā, kā arī relaksējošiem ceļojumiem un braucieniem pa vissmagāko reljefu. Ikdienā jūs novērtēsiet universālo šasiju ar neatkarīgo visu riteņu piekari, ērti noregulētu balstiekārtu, klusu un drošu ar šķidrumu dzesētu dzinēju, 2×4 / 4×4 elektriski ieslēdzamu priekšējo riteņu piedziņu ar diferenciāli, lielisku manevrēšanas spēju, pievilcīgu dizainu un augstu uzticamību no šī universālā kvadracikla.
AR versija ar alumīnija diskiem.

L7e homologācija (B kategorijas vadītāja apliecība)

Atļauts vadīt ar “B” vai “B1” kategorijas vadītāja apliecību.

Garantija visiem kvadracikliem 2 gadi vai 10 000km

Sadarbojamies ar līzinga kompānijām Incredit.lv; Unicredit.lv; Inbank.lv

Uzticams dzinējs

Šķidruma dzesēšanas viencilindru dzinējs ir pietiekami jaudīgs smagiem un dinamiskiem paātrinājumiem. Dzinējs pārraida jaudu pie riteņiem, izmantojot Kanādas uzņēmuma CVTech automātisko divu ātrumu pārnesumkārbu ar spēcīgu samazinājumu, neitrālu un reversu.


Piedziņa 4×4

Uzticams elektriskais attiecināms 4×4 ar elektrisko atslēgu priekšējā diferenciālī nodrošina optimālu saķeri uz jebkuras virsmas. Vienkārši nospiežot pogu uz roktura dzinēja jaudu novada uz abām asīm, kad jums ir nepieciešams palielināt dzinēja spēku. Un visgrūtākajā reljefā, ja ne pat visu riteņu piedziņa nepalīdz, ir pat elektriskā bloķēšana priekšējā diferenciālī. Smagam darbam, stāvajās nogāzēs, un smagas kravas vilkšanai ir pieejams arī pazemināts pārnesums.


Visu riteņu piedziņa ar diviem diferenciāļiem

2×4 /4×4 ir aprīkots ar diviem elektriski darbināmiem diferenciāļiem. Pateicoties 100% nobloķējamam diferenciālam uz katras ass, kvadracikls noteikti izcels tevi no slidenajiem dubļiem, dziļajām bedrēm, kas ļaus droši braukt, ceļot, braukt augšup kalnā un gandrīz visu pārvarēt. Šis tehniski vismodernākais risinājums nodrošina vienkāršu un patīkamu vadīšanu uz taisniem, lieliem apgriezieniem un līkumiem, bez tendences izbuksēt nodrošinot ilgāku riepu kalpošanas laiku. Vienkārši apstājieties un izvēlieties sev vispiemērotāko konfigurāciju.


Lieliska šasija

Augsta reljefa atvērtība un ideāla stabilitāte pagriezienos pat ar ātru braukšanu. Lieliska plata šasija, kas savienota ar stingru rāmi un zemu smaguma centru, nodrošina patīkamu braukšanu un ērtu vadību. Neatkarīga visu riteņu piekare ar augstu balstiekārtas stūmēm apburt jūs ikreiz, kad jūs atkal uzvarēsit reljefu, kurā jūs pat ne uzdrošināsies. Spēcīgā četrstobra bremžu sistēma pārliecina jūs ar bremzēšanas spēku, vai jums ir nepieciešams bremzēt ar lielu ātrumu vai lielām slodzēm. Pat ļoti mazs pagrieziena rādiuss veicina augstu veiklību.


Mūsdienīgs apgaismojums

Pievilcīgs LED dienas gaitas gaismas eleganti papildina moderno dizainu šī modeļa kopā ar mirgojošiem LED pagrieziena signāliem viņam dod vairāk nobriedušu un pievilcīgāku izskatu. Un ar augstiem dubultajiem priekšējiem lukturiem ar dubultajām lēcām netiks pārtraukta visa tumsa pasaulē.


Daudzfunkcionālais LCD displejs

Instrumentu panelis ar zilu aizmugurgaismojumu aprīkotu ar daudzfunkcionālu LCD displeju ir viegli nolasāms un sniedz visu svarīgo informāciju: digitālais spidometrs, digitālais tahometrs, nobraukuma indikators, darba stundas indikators, 2WD / 4WD piedziņas indikators, dzesēšanas šķidruma temperatūras indikators, digitālais degvielas mērītājs, tālās gaismas lukturi, virzienrādītājs un brīdinājuma gaismas un atpakaļgaitas pārnesuma indikators.


Bagātīgs aprīkojums

Neskatoties uz ļoti nepārspējamo cenu, Linhai 500 4×4 SR ir aprīkots ar bagātīgu aprīkojumu. Tie ietver, piemēram, 2×4 / 4×4 ar elektriski iedarbināmu piedziņu, masīvu priekšējo rāmi, izturīgu priekšējo un aizmugurējo kabeli, firmas Sun-F riepas, 3000 lbs, elektrisko tālvadības pulti, vilces ierīci, sviru un rokas aizsargi, LED dienas gaitas gaismas, projektoru Priekšējie lukturi un LED virzienrādītāji.


Motors

Tips: četrtaktu viena cilindra SOHC
Apjoms: 492.8 cm 3
Diametrs x gājiens: Ø 87.5 x 82 mm
Aizdedze: CDI
Jauda: 24 kW (32k) / 7000 rpm. (Off-road)
Grieze: 38.8 Nm / 5500 rpm
Dzesēšana: Šķidruma, eļļas + elektriskais ventilators

Piedziņas sistēma

Piedziņa: 2×4 / 4×4 Elektriski ieslēdzams priekšējais diferenciālis
Transmisija: Automātisks – CVT variators ar atpakaļgaitu L /H /N /R
Diferenciāļa pārslēgs: Priekšējais, ar elektrisko vadību pie stūres
Jaudas padeve: Kardānvārpsta priekšā un aizmugurē

Šasija

Piekare priekšā: neatkarīgs McPherson
Aizmugurējā piekare: IRS / neatkarīga dubultā A-arm
Piekare priekšā: hidrauliskie eļļas amortizatori
Aizmugurējā piekare: hidrauliskie eļļas amortizatori
Bremzes priekšā: 2x hidrauliskais disks
Bremze aizmugurē: 1 hidrauliskais disks + stāvbremze
Priekšējās riepas: AT25 x 8-12
Aizmugurējās riepas: AT25 x 10-12

Izmēri un svars

Kopējais garums: 2120 mm
Kopējais platums: 1185 mm
Kopējais augstums: 1215 mm
Sēdekļa augstums: 915 mm
Klīrenss: 253 mm
Garenbāze: 1285 mm
Sausais svars: 355 kg
Degvielas tvertne: 12.5 litri

Citas funkcijas

Displejs: Digitālās daudzfunkcionālās displeja funkcijas: spidometrs, tahometrs, odometrs, nobraukumu skaitītājs, motora stundu skaitītājs, digitālais degvielas mērītājs, borta pulkstenis, dzesēšanas šķidruma temperatūra
Indikatora gaismas: 2WD / 4WD, neitrāls, reverss, virzienrādītājs, galvenais tālo gaismu lukturis

Likumdošana un apstiprināšana

Izmantošanai ceļu satiksmē: Jā (“B” vai “B1” vadītāja apliecība – automašīna)
Reģistrācijas numurs (numura zīme) Iekļauts

Pārnesumkārba

Elektriski pārslēdzams 4×4, masīvs priekšējais aizsardzības rāmis, stingrs priekšējais un aizmugures bagāžnieks, alumīnija riteņu diski ar rupja protektora riepām, elektriskā vinča 3000 lbs(1650 kg) ar tālvadības pulti, sviras un roku aizsargi, LED dienas gaitas gaismas, divu projektoru lēcu lukturi, aizmugures / bremžu / signāllukturi ar LED tehnoloģiju

Piezīme

Kvadracikla fotogrāfijas un ilustrācijas, iespējams, precīzi neatbilst tirgus dizainam. Importētājs patur tiesības mainīt cenas un specifikācijas bez iepriekšēja brīdinājuma.

Cena: 5390.00 EUR (ar PVN)