Spēcīgais Linhai LH 500 4×4 AR ir ideāli piemērots visprasīgākajam profesionālim darbam saimniecībā, vasarnīcā, laukā vai mežā, kā arī relaksējošiem ceļojumiem un braucieniem vissmagākajā reljefā. Ikdienā jūs novērtēsiet universālo šasiju ar neatkarīgu visu riteņu piekari, ērti noregulētu balstiekārtu, klusu un drošu ar šķidrumu dzesētu dzinēju, 2×4 / 4×4 elektriski ieslēdzamu priekšējo riteņu piedziņu, lielisku manevrēšanas spēju, pievilcīgu dizainu un augstu uzticamību no šī universālā kvadracikla.
AR versija ar alumīnija riteņu diskiem.

T3b homologācija (traktor tehnika)

Atļauts vadīt ar traktora tehnikas kategorijas vadītāja apliecību.

Garantija visiem kvadracikliem 2 gadi vai 10 000km

Sadarbojamies ar līzinga kompānijām Incredit.lv; Unicredit.lv; Inbank.lv

  • Tehnoloģija un aprīkojums

   Uzticams dzinējs

   Šķidruma dzesēšanas viencilindru dzinējs ir pietiekami jaudīgs smagiem un dinamiskiem paātrinājumiem. Dzinējs pārraida jaudu pie riteņiem, izmantojot Kanādas uzņēmuma CVTech automātisko divu ātrumu pārnesumkārbu ar spēcīgu samazinājumu, neitrālu un reversu.

    

    


   Piedziņa 4×4

   Uzticams elektriskais attiecināms 4×4 ar elektrisko atslēgu priekšējā diferenciālī nodrošina optimālu saķeri uz jebkuras virsmas. Vienkārši nospiežot pogu uz roktura dzinēja jaudu novada uz abām asīm, kad jums ir nepieciešams palielināt dzinēja spēku. Un visgrūtākajā reljefā, ja ne pat visu riteņu piedziņa nepalīdz, ir pat elektriskā bloķēšana priekšējā diferenciālī. Smagam darbam, stāvajās nogāzēs, un smagas kravas vilkšanai ir pieejams arī pazemināts pārnesums.


   Priekšējā diferenciāļa bloķēšana

   Ērti lietojama elektriskā priekšējā diferenciāļa bloķēšana atbrīvos jūs no dubļiem, smagiem un slidenajiem reljefiem, ja viens priekšējais ritenis sāks griezties. Pēc četru riteņu piedziņas (4×4) un diferenciāļa bloķēšanas pārslēgšanās spēks vienmērīgi tiek sadalīts abos priekšējos riteņus, ļaujot droši iet, braukt, kāpt un pārvarēt jebkuru sarežģītu reljefu. Vienkārši apstājieties un nospiediet diferenciālās bloķēšanas pogu uz stūres.

    


   Lieliska šasija

   Augsta reljefa atvērtība un ideāla stabilitāte pagriezienos pat ar ātru braukšanu. Lieliska plata šasija, kas savienota ar stingru rāmi un zemu smaguma centru, nodrošina patīkamu braukšanu un ērtu vadību. Neatkarīga visu riteņu piekare ar augstu balstiekārtas stūmēm apburt jūs ikreiz, kad jūs atkal uzvarēsit reljefu, kurā jūs pat ne uzdrošināsies. Spēcīgā četrstobra bremžu sistēma pārliecina jūs ar bremzēšanas spēku, vai jums ir nepieciešams bremzēt ar lielu ātrumu vai lielām slodzēm. Pat ļoti mazs pagrieziena rādiuss veicina augstu veiklību.

    


   Mūsdienīgs apgaismojums

   Pievilcīgs LED dienas gaitas gaismas eleganti papildina moderno dizainu šī modeļa kopā ar mirgojošiem LED pagrieziena signāliem viņam dod vairāk nobriedušu un pievilcīgāku izskatu. Un ar augstiem dubultajiem priekšējiem lukturiem ar dubultajām lēcām netiks pārtraukta visa tumsa pasaulē.

    

    

    


   Daudzfunkcionālais LCD displejs

   Instrumentu panelis ar zilu aizmugurgaismojumu aprīkotu ar daudzfunkcionālu LCD displeju ir viegli nolasāms un sniedz visu svarīgo informāciju: digitālais spidometrs, digitālais tahometrs, nobraukuma indikators, darba stundas indikators, 2WD / 4WD piedziņas indikators, dzesēšanas šķidruma temperatūras indikators, digitālais degvielas mērītājs, tālās gaismas lukturi, virzienrādītājs un brīdinājuma gaismas un atpakaļgaitas pārnesuma indikators.

    


                                                                                     Bagātīgs aprīkojums

   Neskatoties uz ļoti nepārspējamo cenu, Linhai 500 4×4 SR ir aprīkots ar bagātīgu aprīkojumu. Tie ietver, piemēram, 2×4 / 4×4 ar elektriski iedarbināmu piedziņu, masīvu priekšējo rāmi, izturīgu priekšējo un aizmugurējo kabeli, firmas Sun-F riepas, 3000 lbs, elektrisko tālvadības pulti, vilces ierīci, sviru un rokas aizsargi, LED dienas gaitas gaismas, projektoru Priekšējie lukturi un LED virzienrādītāji.

    

    


    

    

 

 

 • Tehniskie parametri

   

  Motors

  Tips: četrtaktu viena cilindra SOHC
  Apjoms: 492.8 cm 3
  Diametrs x gaita: Ø 87.5 x 82 mm
  Aizdedze: CDI
  Jauda: 24 kW (32k) / 7000 rpm. (Off-road)
  Grieze: 38.8 Nm / 5500 rpm
  Dzessēšana: Šķidrums + elektriskais ventilators

  Piedziņas sistēma

  Piedziņa: 2×4 / 4×4 Elektriski ieslēdzams
  Transmisija: Automātisks – CVT variators ar atpakaļgaitu L / H / N / R
  Diferenciāļa slēdzene: Priekšējais, ar elektrisko vadību
  Jaudas padeve: Kardānvārpsta priekšā un aizmugurē

  Šasija

  Piekare priekšā: neatkarīgs McPherson
  Aizmugurējā piekare: IRS / neatkarīga dubultā A-arm
  Piekare priekšā: hidrauliskie amortizatori
  Aizmugurējā piekare: hidrauliskie amortizatori
  Bremzes priekšā: 2x hidrauliskais disks
  Bremze aizmugurē: 1 hidrauliskais disks + stāvēšana
  Priekšējās riepas: AT25 x 8-12
  Aizmugurējās riepas: AT25 x 10-12

  Izmēri un svars

  Kopējais garums: 2120 mm
  Kopējais platums: 1185 mm
  Kopējais augstums: 1215 mm
  Sēdekļa augstums: 915 mm
  Gaismas augstums: 253 mm
  Garenbāze: 1285 mm
  Sausais svars: 355 kg
  Degvielas tvertne: 12.5 litri

  Citas funkcijas

  Displejs: Digitālās daudzfunkcionālās displeja funkcijas: spidometrs, tahometrs, odometrs, nobraukumu skaitītājs, stundu skaitītājs, digitālais degvielas mērītājs, borta pulkstenis, dzesēšanas šķidruma temperatūra
  Indikatora gaismas: 2WD / 4WD, neitrāls, reverss, virzienrādītājs, galvenais lukturis

  Likumdošana un apstiprināšana

  Izmantošanai ceļu satiksmē: Jā T3b(traktora tehnikas vadītāja apliecība)
  Reģistrācijas numurs (numura zīme) Iekļauts

  Pārnesumkārba

  Elektriski attiecināms 4×4, masīvs priekšējais aizsardzības rāmis, stingrs priekšējais un aizmugures bagāžnieks, tērauda riteņi ar firmas riepām, elektriskā vinča 3000 lbs ar tālvadības pulti, slēpju pārsegu sviras un rokas, LED dienas gaitas gaismas, divu projektoru lukturi, aizmugures / bremžu / signāllukturi ar LED tehnoloģiju

  Piezīme

  Fotogrāfijas un ilustrācijas kvadracikli, iespējams, precīzi neatbilst Latvijas tirgus dizainam. Importētājs patur tiesības mainīt cenas un specifikācijas bez iepriekšēja brīdinājuma.

Cena: 5390.00 EUR (ar PVN)