Linhai M550 4 × 4, kas jau ir labi izveidots un uzbūvēts, M550 4 × 4 pārvieto pieņemtos standartus vēl ievērojami augstāk. Modelis LINHAI M550 4 × 4 kļūst par LINHAI jaunāko darba un atpūtas transporta līdzekli, un atkal pārvieto augstāk četru riteņu visurgājēju standartus savā klasē. Moderni agresīvs dizains, lieliska cena, augsta lietderība, lieliska apstrāde, dizains un praktiskums padara M550 par jaunu vidusšķiras iecienītāko visurgājēju. LINHAI M550 pamatā ir pārbaudītais iepriekšējo modeļu dizains ar neatkarīgu visu riteņu piekari un uzticamu viencilindra dzinēju. Par degmaisījuma sagatavošanu ir atbildīga mūsdienīga amerikāņu kompānijas DELPHI degvielas iesmidzināšanas sistēma, kas papildus zemākam degvielas patēriņam un tīrākai degvielas sadedzināšanai nodrošina arī drošu dzinēja iedarbināšanu un optimālu dzinēja jaudu jebkurā temperatūrā. Perfekta vilces un ideāla jaudas pārnešanu uz riteņiem nodrošina divi elektroniski bloķējami diferenciāļi, vienu priekšējā un otru aizmugurējā transmisijā.

L7e Euro4 homologācija (oficiālā ielas reģistrācija)

Atļauts vadīt ar B kategorijas vadītāja apliecību.

Garantija visiem kvadracikliem 2 gadi vai 10 000km

Sadarbojamies ar līzinga kompānijām Incredit.lv; Unicredit.lv; Inbank.lv

EFI dzinējs

Uzticams šķidruma dzesēts viena cilindra dzinējs SOHC kam ir pietiekami daudz jaudas smagu darbu veikšanai un ātrai braukšanai. Degmaisījuma sagatavošanu nodrošina modernā amerikāņu kompānijas DELPHI degvielas iesmidzināšanas sistēma, kas papildus zemākam degvielas patēriņam un tīrākai sadedzināšanai nodrošina arī drošu dzinēja iedarbināšanu un optimālu dzinēja jaudu jebkurā temperatūrā. Vilces pārraide tiek nodrošināta ar uzticamu automātisku CV-TECH Kanādiešu automātisko variatora sistēmu ar pazemināto bezceļu, neitrālo un atpakaļgaitas pārnesumu; Jūs arī spēsiet novērtēt spēcīgu dzinēja bremzi braucot lejup no kalna.


Visu riteņu piedziņa ar diviem diferenciāļiem

2×4 /4×4 ir aprīkots ar diviem elektriski darbināmiem diferenciāļiem. Pateicoties 100% nobloķējamam diferenciālam uz katras ass, kvadracikls noteikti izcels tevi no slidenajiem dubļiem, dziļajām bedrēm, kas ļaus droši braukt, ceļot, braukt augšup kalnā un gandrīz visu pārvarēt. Šis tehniski vismodernākais risinājums nodrošina vienkāršu un patīkamu vadīšanu uz taisniem, lieliem apgriezieniem un līkumiem, bez tendences izbuksēt nodrošinot ilgāku riepu kalpošanas laiku. Vienkārši apstājieties un izvēlieties sev vispiemērotāko konfigurāciju.


Šasija

Augsts protektora dziļums, perfekts pagrieziens un ātra braukšanas stabilitāte. Lieliska šasija ar stingrām un platām piekares svirām, zems smaguma centrs nodrošina ērtu braukšanu un ērtu vadību. Neatkarīga visu riteņu piekare ar augstu balstiekārtas amortizatoru gājienu pārsteigs jūs ikreiz, kad jūs atkal pieveiksiet nelīdzenu reljefu. Spēcīga četru disku bremžu sistēma pārliecina jūs ar bremzēšanas spēku, neatkarīgi no tā, vai tev ir nepieciešams bremzēt ar lielu ātrumu vai ar smagu piekabi.


Mūsdienīgs apgaismojums

Mūsdienu LED apgaismojums uzsver šī modeļa pievilcīgo dizainu. LED dienas gaitas gaismas efektīvi papildina augstas veiktspējas dubulto lukturu agresīvo izskatu ar diviem objektīviem, kā arī LED virzienrādītājs sniedz LINHAI M550 pieaugušo un atšķirīgo izskatu. Viena un tā pati progresīvā uzlabotā LED tehnoloģija ar skaidru optiku tiek izmantota arī 16 līmeņu aizmugures gaismām un aizmugurējiem pagriezienu lukturiem pasīvās drošības uzlabošanai.

 


Slēgts aizmugures uzglabāšanas nodalījums

Izklaides braucienos vai ikdienas darbos jūs novērtēsiet lielu aizslēdzamu uzglabāšanas vietu aiz aizmugurējā sēdekļa. Tāpēc turiet savas lietas pie rokas, vienmēr gatavi lietošanai ikreiz, kad tās ir nepieciešamas.

 

 

 


Daudzfunkcionālais LCD displejs

Moderns vadības panelis ar skaidru un viegli lasāmu zila apgaismojuma daudzfunkcionālu LCD displeju tiek piedāvāta visa nepieciešamā informācija: digitālais spidometrs, digitālais tahometrs, nobraukuma indikators, pārnesumu pārslēgšanas indikators, 2×4 / 4×4 piedziņas indikators, dzesēšanas šķidruma termometrs un digitālais degvielas mērītājs. Bez tam arī neitrālā pārnesuma, tālās gaismas, virziena un brīdinājuma gaismas signāls, dzinēja indikators un atpakaļgaitas pārnesums.


Pilns aprīkojums

Neskatoties uz izdevīgo cenu, LINHAI M550 EFI 4×4 piedāvā ļoti bagātu standarta aprīkojumu. Tajā ietverts, piemēram, milzīgs priekšējo bamperis, aizmugurējais bagāžas stiprinājuma rāmis, dekoratīvi alumīnija riteņu diski ar WANDA firmas rupja protektora riepām, uzticamu elektrisko vinču 3000 ar 1650kg vilkšanas spēku un tālvadības pulti, piekabes vilkšanas aprīkojumu āķi, piekares sviru un rokas aizsargi, atpakaļskata spoguļi, LED dienas gaitas gaismas, LED pagrieziena rādītāji, LED aizmugurējie lukturi, četri priekšējie lukturi, USB ligzda, 12V kontaktligzda un praktiska akustiskā signalizācija virzienrādītājiem un atpakaļgaitas pārnesumam.

Motors

Tips: Četrtaktu viena cilindra SOHC degvielas iesmidzināšana DELPHI (ASV)
Apjoms: 493 cm 3
Aizdedze: ECU elektroniski programmēta
Dzesēšana: Šķidrums + elektriskais ventilators

Piedziņas sistēma

Piedziņa: 2×4 / 4×4 Elektriski ieslēdzams
Transmisija: Automātisks – CVT variators ar mainīgo L / H / N / R, dzinēja bremzēšana
Jaudas padeve: Priekšējais un aizmugures bloķēšanas diferenciālis

Šasija

Piekare priekšā: neatkarīgs McPherson
Aizmugurējā piekare: swingarm / A-dubultsviru
Piekare priekšā: hidrauliskie amortizatori ar regulējamu atsperes spriegojumu
Aizmugurējā piekare: hidrauliskie amortizatori ar regulējamu atsperes spriegojumu
Bremzes priekšā: 2x hidrauliskais disks
Bremze aizmugurē: 1 hidrauliskais disks + stāvbremze
Priekšējās riepas: AT25 x 8-12
Aizmugurējās riepas: AT25 x 10-12

Izmēri un svars

Kopējais garums: 2070 mm
Kopējais platums:  1150 mm
Kopējais augstums: 1240 mm
Sēdekļa augstums:  900 mm
Klīrenss:  253 mm
Garenbāze: 1285 mm
Sausais svars:  355 kg
Celtspēja / vilkšanas spēks:  204 kg / 200 kg
Degvielas tvertne:  14.5 L

Iekārtas un apgaismojums

Displejs: Digitālie daudzfunkcionālie displeja elementi: tahometrs, spidometrs, maksimālais sasniegtais motora apgriezienu skaits, sasniegtais maksimālais ātrums, vidējais ātrums, divi skaitītāji, nobrauktās dienas attālums, kopējais nobraukums, dienas skaitītājs, nobraukuma nolasījums, kopējais stundu skaitītājs, degvielas mērītājs, diagnostikas traucējumu kods, borta pulkstenis
Gaismas: 4×4, pārnesumu pārslēgšana, motora temperatūra, motoreļļa, virzienrādītāji, gaismas
Apgaismojums: Prožektora lukturi, LED dienas gaitas gaismas, LED pagriezieni, aizmugures gabarītu un bremžu gaismas

Pārnesumkārba

Elektriski nomaināms 2×4 / 4×4 pārslēgs ar diviem elektriski vadāmiem diferenciāliem masīvu priekšējo transmisiju, tērauda aizmugurējo bagāžas stiprinājumu. Lietie diski ar rupja protektora riepām SUN-F, elektriskā vinča 3000 ar 1650kg vilces spēku un tālvadības pulti, piekari, pārlēga svira, LED apgaismojums dienas gaitas gaismas, dubultā Prožektora lukturi, LED aizmugures / bremzes / pagrieziena signāla lukturi ar skaņas signāla brīdinājumu, mantu glabāšanas vieta aiz aizmugurējā sēdekļa, USB ligzda

Likumdošana un apstiprināšana

Izmantošanai ceļu satiksmē: jā (braukšanas tiesības B – automašīna)
Reģistrācijas numurs (numura zīme) Reģistrācija seļu satiksmei

Piezīme

Fotogrāfijas un ilustrācijas kvadracikli, iespējams, precīzi neatbilst Latvijas tirgus dizainam. Importētājs patur tiesības mainīt cenas un specifikācijas bez iepriekšēja brīdinājuma.

Cena: 5190 4890 EUR (ar PVN)