Šī Moto tehnika LINHAI, ir divu pasaules mega korporāciju Yamaha Motor Co. un Jiangsu Linhai Power Machinery Group Corporation kopprodukts. 1994. gadā tika organizēts kopuzņēmums Jiangsu Linhai Yamaha Motor Company Limited, ar $ 14.200.000 reģistrēto kapitālu un pašu kapitāla līdzdalību 50/50. Yamaha korporācijai nav nepieciešama nekāda ieviešana, jo ir labi zināma, visās Eiropas valstīs un pasaulē. Bet korporācija Jiangsu Linhai Power Machinery Group Corporation Eiropā ir mazāk zināma. Tas ir lielākais valstij piederošais uzņēmums Ķīnā ar senu vēsturi kopš 1956. gada. Produktu klāsts ir plašs, tiek ražoti kuģu un universālie motori, kā arī kvadriciklu, motorolleru, motociklu, benzīna ģeneratoru, ugunsdzēsības dzinēji, traktori, motorzāģi, zāles pļāvēji un citi.

Daudzu gadu pieredze dzinēju un moderno tehnoloģiju ražošanā ļauj Yamaha ražot augstas kvalitātes produktus ar unikālām specifikācijām. Atšķirībā no daudziem citiem ražotājiem Ķīnā, kompānija Linhai lepni liek savu logo uz produktiem un atsakās pārdot savus motorus citiem ražotājiem, lai netiktu kaitēts zīmolam. Augstākās kvalitātes dzinēju ražošanā tiek izmantotas labākās komplektējošās detaļas, lai uzlabotas ražošanu izmanto labākās sastāvdaļas sadarbojoties ar nozares līderiem, piemēram, degvielas iesmidzināšanas sistēmas Delfi Multec EFI.

Kvadriciklu vēsture sākās kopš 2001. gada. Šajā gadā Linhai izlaida savu pirmo kvadriciklu Linhai ATV 300 speciāli sagatavotu Ziemeļamerikas tirgum. Šobrīd zīmols Linhai nozīmē augstu kvalitāti par pieņemamu cenu. Kvadricikli Linhai veiksmīgi tiek eksportēti visā pasaulē, tai skaitā vienus no lielākajiem motociklu tirgiem pasaulē kā piemēram, ASV, Kanāda, Francija, Itālija, Austrālija.

Uzņēmums “PRO R-MOTORS SIA” ir visa veida kvadriciklu Linhai pārstāvis Latvijā, kas piedāvā arī garantijas un pēc garantijas apkopju servisu, rezerves detaļu, smērvielu un papildus piederumu tirdzniecību.

Izvēloties kvadriciklus Linhai, Jūs iegūstat Yamaha tehnoloģijas par pieejamu cenu.