Neatkarīgi no tā, vai jums pieder zemnieku saimniecība, mežs vai lauku īpašums LINHAI UTV 700 EFI 4 × 4 tehnoloģija nekad jūs nepievils. Spēcīgs un uzticams četru vārstu dzinējs ir aprīkots ar degvielas injicēšanu, 181 kg lielu slodzi uz korpusa un piekabi ar gandrīz septiņiem metriem laukā. Neatkarīga visu riteņu piekare ar 2 x 4/4 × 4 elektrisko piedziņu ir veiksmīga iekļūšana visgrūtākajā reljefā, divas atšķirības (priekšējā un aizmugurējā ass) palielina braukšanas komfortu un atvieglo braukšanu. Dvīņu projektora lukturi, LED dienas gaitas gaismas un LED aizmugurējie lukturi papildina šīs mašīnas pievilcīgo izskatu, ieskaitot regulējamu stūri.

Garantija visiem kvadracikliem 2 gadi vai 10 000km

Sadarbojamies ar līzinga kompānijām Incredit.lv; Unicredit.lv; Inbank.lv

Uzticams dzinējs

Šķidruma dzesēšanas tiešā iesmidzināšanas viengabala cilindram ir pietiekami daudz jaudas, lai veiktu smagus darbus un masveida paātrinājumu. Dzinējs pārraida savu jaudu pie riteņiem ar automātiskās divu ātrumu pārnesumkārbu no Kanādas uzņēmuma CVTech ar stingru samazinājumu, neitrālu atpakaļgaitu un stāvēšanu. Kalnos jūs arī novērtēsit efektīvu motora bremzēšanu.

 


Piedziņa 4×4

Drošs elektriski izvēlēts 4×4 disks nodrošina optimālu vilkmi katrā reljefā. Vienkārši nospiediet pogu, lai pārslēgtu jaudu uz divām asīm ikreiz, kad nepieciešama lielāka jauda. Smagajam darbam, stāvam kāpienam un smagām slodzēm tiek nodrošināta efektīva samazināta jaudas nodošana. Braukšana ievērojami vienkāršo un uzlabo priekšējo un aizmugurējo asu atšķirības.

 


Šasija

Augsta caurlaidība un izcila stabilitāte laukā un stūros nodrošina stingru un izturīgu šasijas dizainu. Visi riteņi tiek neatkarīgi apturēti masveida rokturī ar augstu balstiekārtu, piecu pozīciju regulējamu asi. Iekārtas veiklība arī veicina ļoti mazu pagrieziena rādiusu. Spēcīgas hidrauliskās disku bremzes nodrošina pārliecinošu bremzēšanas spēku pat pie pilnas slodzes.

 


LED apgaismojums

No vienas puses pievilcīgie LED dienas gaitas gaismas, LED aizmugurējie lukturi un LED virzienrādītāji papildina šīs mašīnas mūsdienīgo dizainu un padara to vēl pilnīgāku un pievilcīgāku. Un ar augstas veiktspējas dubulto gaismu ar dubultajām lēcām jūs neapstāsit pat pasaules tumsu.

 

 


Daudzfunkcionālais LCD displejs

Skaidrs panelis ar aizmugures gaismojamām un daudzfunkcionālo LCD displeju ir viegli nolasāms un sniedz visu svarīgo informāciju: digitālais spidometrs, digitālais tahometrs, nobraukuma indikators, dienas attāluma mērītājs, stundu rādītājs, 2WD / 4WD / aizmugures LOCK / L / H / N / R / P pārnesumkārbas indikators, motora temperatūras indikators, digitālais degvielas mērītājs, dzinēja darbības traucējumu indikators, rokas bremžu signāls, tālvadības pults, virziena indikators un brīdinājuma gaismas.


Plaša kravas kaste

Jūs varat ielādēt līdz 181 kg kravas lielajā 960 x 280 x 1200 mm bagāžniekā. Pateicoties praktiskam pielietojumam un viegli salokāmai kravas kastei ar diviem gāzes balstiem, katras kravas pāprvietošana ir rotaļa.

 

 

 


Iekārtas un piederumi

Standarta cenā ietilpst masīvs priekšējais tērauda rāmis, UV izturīgs plastmasas jumts, stūre ar regulējamu augstumu, plastmasas dubļusargi, piekabes āķis un divi projektoru lukturi.

Turklāt jūs varat izvēlēties no plaša lietderīgu papildaprīkojumu un piederumu klāsta, piemēram, firmas elektriskās vinčas, pilnas priekšas vējstikls, alumīnija disks, sniega lāpstiņas un citi praktiski piederumi.

Motors

Tips: Četrtaktu viens cilindrs SOHC, EFI
Apjoms: 694.6 cm 3
Diametrs x gaita: Ø 102 x 85 mm
Aizdedze: ECU
Maksimālais izpildījums: 30 kW / 5800 apgr./min. (Bezceļā)
Maksimālais griezes moments: 50 Nm / 5250 apgr./min.
Dzesēšana: Šķidrums + elektriskais ventilators

Piedziņas sistēma

Piedziņa: 2×4 / 4×4 elektriski ieslēdzams
Transmisija automātisks – variators CVTech ar apgrieztu L / H / N / R / P, motora bremžu funkciju
Diferenciāļa bloķēšana: priekšējais un aizmugurējais, neatkarīgais elektriskais
Galīgā piedziņas proporcija: kardānvārpsta priekšā un aizmugurē

Šasija

Balstiekārta priekšpusē: neatkarīga, divkārša A-roka
Aizmugures piekare: neatkarīga (IRS), divkāršas rokas
Balstiekārta priekšpusē: eļļas nomaiņa, regulējama avota preload
Aizmugurējā balstiekārta: eļļas spiediens, regulējama atsperes preload
Bremzes priekšpusē: 2x hidrauliskais disks
Bremzes aizmugurē: 2x hidrauliskais disks
Riepas priekšpusē: AT26 x 9-14
Aizmugures riepas: AT26 x 11-14

Izmēri un svars

Kopējais garums: 2942 mm
Kopējais platums: 1543 mm
Kopējais augstums: 1905 mm
Gaismas augstums: 280 mm
Riteņu bāze: 1930 mm
Kausa lielums: X 1200  960 x 280 mm
Kausa ietilpība: 181 kg
Sausais svars: 546 kg
Vilces spēks: 680 kg
Degvielas tvertne: 35 litri

Citas funkcijas

Displejs: Digitālie daudzfunkcionālie displeja elementi: spidometrs, tahometrs, odometra rādītājs, brauciena attāluma mērītāja odometrs, pulksteņa skaitītājs, indikators 2WD / 4WD / aizmugures LOCK / priekšējā LOCK indikators, pārnesuma pozīcija L / H / N / R / P indikatora motora temperatūra, Digitālais degvielas mērītājs, dzinēja atteices indikators, rokas bremzes signāllampiņa, gaismas stars, pagrieziena signāls un bīstamības gaismas

Likumdošana un apstiprināšana

Autovadītāju vienošanās: jā (vadītāja apliecība B – automašīna)
Iekļautais reģistrācijas numurs (numura zīme) iekļauts

Pārnesumkārba

Masīvs priekšējais aizsargs, atzveltnes korpuss, tērauda riteņi ar firmas riepām Sun-F, LED dienas gaitas gaismas, divu projektoru galvenie lukturi, aizmugures / bremzes / pagrieziena signāla gaismas ar LED tehnoloģiju, skaņas signāla indikators, cimdu kaste, 12V kontaktligzda strāvai, aksesuāri, vilkšana

Piezīme

Fotogrāfijas un ilustrācijas kvadracikli, iespējams, precīzi neatbilst Latvijas tirgus dizainam. Importētājs patur tiesības mainīt cenas un specifikācijas bez iepriekšēja brīdinājuma.

Cena: 10299 EUR (ar PVN)