Linhai 550 4 × 4, kas jau ir labi izveidots, M550L 4 × 4 pārvietojas vēl ievērojami augstāk. Ar plēsēju, M550L 4 × 4 kļūst par Linhai jaunāko darbu un atpūtu, un atkal pārvieto četrriteņu standartus savā klasē. Moderni agresīvs dizains, lieliska naudas vērtība, augsta lietderība, lieliska apstrāde un lielisks praktiskums padara M550L par jaunu vidusšķiras iecienītāko. Linhai M550L pamatā ir pārbaudītais iepriekšējo modeļu dizains ar neatkarīgu visu riteņu piekari un uzticamu viencilindru dzinēju. Sajaukuma sagatavošana ir atbildīga par mūsdienu DELPHI degvielas iesmidzināšanu, kas papildus zemākam degvielas patēriņam un tīrākai sadedzināšanai nodrošina arī drošu iedarbināšanu bez nepieciešamības pievilkt un optimālu dzinēja jaudu katrā augstumā. Perfekta vilces un ideāla jaudas pārnešana uz riteņiem nodrošina divus nobloķējamus diferenciālus, vienu uz priekšu un otru uz aizmugures.

L7e Euro4 homologācija (oficiāla ielas reģistrācija)

Atļauts vadīt ar B kategorijas vadītāja apliecību.

Garantija visiem kvadracikliem 2 gadi vai 10 000km

Sadarbojamies ar līzinga kompānijām Incredit.lv; Unicredit.lv; Inbank.lv

EFI dzinējs

Uzticams, ar šķidrumu dzesēts viena cilindra SOHC ir pietiekami daudz jaudas smagam darbam un ātrai braukšanai. Maisījuma sagatavošanu nodrošina modernā DELPHI degvielas injekcija. Papildus zemākam degvielas patēriņam un tīrai degšanai, tas arī nodrošina bez traucējumiem ar nekādu nepieciešamību aizsegt un optimālu sniegumu visos augstumos. Ekspluatācijas pārraide tiek nodrošināta ar uzticamu automātisku CV-Tech priekšējā gala Kanādas markas automātisko pārnesi ar bezceļu, neitrālu un atpakaļgaitas pārnesumu; Jūs arī novērtēsit spēcīgu dzinēja bremzi kalnos.


Visu riteņu piedziņa ar divām atšķirībām

2×4 / 4×4 disks ir aprīkots ar diviem elektriski darbināmiem diferenciāļiem. Pateicoties 100% nobloķējamam diferenciālam uz katras ass, kvadracikls noteikti izņem tevi no slidenajiem dubļiem, dziļajām bedrēm, kas ļaus droši braukt, ceļot, kāpt un gandrīz visu pārvarēt. Šis tehniski vismodernākais risinājums nodrošina vienkāršu un patīkamu stūri uz taisniem, lieliem apgriezieniem un līkumiem, bez tendences pie mežģīnēm un ilgāku riepu kalpošanas laiku. Vienkārši apstājieties un izvēlieties vispiemērotāko konfigurāciju.


Šasija

Augsts protektora dziļums, perfekts pagriezienu skaits un ātra braukšanas stabilitāte. Lieliska šasija ar platleņķa un stingru, zemu centru rāmi nodrošina ērtu braukšanu un ērtu vadību. Neatkarīga visu riteņu piekare ar augstu balstiekārtas stūmēm apburt jūs ikreiz, kad jūs atkal uzvarēsit reljefu, kurā jūs pat ne uzdrošināsies. Spēcīga četrstobra bremžu sistēma pārliecina jūs ar bremzēšanas spēku, neatkarīgi no tā, vai tev ir nepieciešams bremzēt ar lielu ātrumu vai ar smagu piekabi.


Mūsdienīgs apgaismojums

Mūsdienu LED apgaismojums uzsver šī modeļa pievilcīgo dizainu. LED dienas gaitas gaismas efektīvi papildina augstas veiktspējas dubultās lukturu agresīvo izskatu ar diviem  objektīviem, kā arī LED virzienrādītājs sniedz Linhai M550 pieaugušo un atšķirīgu izskatu. Viena un tā pati progresīvā uzlabotā LED tehnoloģija ar skaidru optiku tiek izmantota arī 16 līmeņu aizmugures gaismām un aizmugurējiem zibspuldzēm pasīvās drošības uzlabošanai.


Slēgts aizmugures uzglabāšanas nodalījums

Pa braucieniem vai ikdienas darbiem jūs novērtēsiet lielu, aizbāzīgu uzglabāšanas vietu aiz aizmugurējā sēdekļa. Tāpēc turiet savas lietas pie rokas, vienmēr gatavi lietošanai ikreiz, kad tās ir nepieciešamas.

 

 


Daudzfunkcionālais LCD displejs

Modernā vadības panelī ar skaidru un viegli lasāmu zilu, aizmugurgaismojumu daudzfunkcionālu LCD displeju tiek piedāvāta visa svarīgā informācija: digitālais spidometrs, digitālais tahometrs, nobraukuma indikators, pārnesumu pārslēgšanas indikators, 2×4 / 4×4 Diska indikators, dzesēšanas šķidruma termometrs un digitālais degvielas mērītājs. Bez tam ir neitrālie, tālās, virziena un brīdinājuma gaismas, dzinēja indikators un atpakaļgaitas pārnesums.


Pilns aprīkojums

Neskatoties uz izdevīgo cenu, Linhai M550L EFI 4×4 piedāvā ļoti bagātu standarta aprīkojumu. Tie ietver, piemēram, milzīgu priekšējo rāmi, aizmugurējo bagāžnieku, dizaina alu riteni ar firmas riepām, uzticamu elektrisko vinču ar 3000 lbl vilkšanas spēku un tālvadības pulti, vilkšanas aprīkojumu, sviru un rokas aizsargi, dizaina atpakaļskata spoguļus, LED dienas gaitas gaismas, pagrieziena rādītāji, aizmugurējie lukturi, četri prožektora lukturi, USB ligzda, 12V kontaktligzdas vai praktiska akustiskā signalizācija par virzienrādītājiem un atpakaļgaitas pārnesumu.

Motors

Tips: Četrtaktu viena cilindra SOHC degvielas ievadīts DELPHI
Apjoms: 493 cm 3
Aizdedze: ECU
Dzesēšana: Šķidrums + elektriskais ventilators

Piedziņas sistēma

Piedziņa: 2×4 / 4×4 Elektriski ieslēdzams
Transmisija: Automātisks – CVT variators ar mainīgo L / H / N / R, dzinēja bremzēšana
Jaudas padeve: Priekšējais un aizmugures bloķēšanas diferenciālis

Šasija

Piekare priekšā: neatkarīgs McPherson
Aizmugurējā piekare: IRS / neatkarīga dubultā A-roka
Piekare priekšā: hidrauliskie amortizatori ar regulējamu atsperes priekšējo ielādi
Aizmugurējā piekare: hidrauliskie amortizatori ar regulējamu atsperes priekšējo ielādi
Bremzes priekšā: 2x hidrauliskais disks
Bremze aizmugurē: 1 hidrauliskais disks + stāvēšana
Priekšējās riepas: AT25 x 8-12
Aizmugurējās riepas: AT25 x 10-12

Izmēri un svars

Kopējais garums: 2283 mm
Kopējais platums: 1150 mm
Kopējais augstums: 1293 mm
Sēdekļa augstums:  900 mm
Gaismas augstums:  253 mm
Riteņu bāze: 1490 mm
Sausais svars: 372 kg
Ietilpšanas / vilkšanas spēks: 204 kg / 200 kg
Degvielas tvertne: 14.5 litri

Iekārtas un apgaismojums

Displejs: Digitālie daudzfunkcionālie displeja elementi: tahometrs, spidometrs, maksimālais sasniegtais motora apgriezienu skaits, sasniegtais maksimālais ātrums, vidējais ātrums, divi skaitītāji, nobrauktās dienas attālums, kopējais nobraukums, dienas skaitītājs, nobraukuma nolasījums, kopējais stundu skaitītājs, degvielas mērītājs, diagnostikas traucējumu kods, borta pulkstenis
Gaismas: 4×4, pārnesumu pārslēgšana, motora temperatūra, motoreļļa, virzienrādītāji, gaismas
Apgaismojums: Prožektora lukturi, LED dienas gaitas gaismas, LED blinkers, astes un bremžu gaismas

Pārnesumkārba

Elektriski nomaināms 2×4 / 4×4 disks ar diviem elektriski vadāmiem diferenciāliem masīvu priekšējo aizsargierīci, tērauda aizmugurējo pārnesumu dizainu. Lietie diski ar firmas zīmi Sun-F, elektriskā vinča ar 3000 liekšanas spēku un tālvadības pulti, piekari, pārsegu svira LED spuldzes dienas gaitas gaismas, dubultā Prožektora lukturi, LED aizmugures / bremzes / pagrieziena signāla lukturi, skaņas signāla atkārtotāji, atmiņas vieta zem aizmugurējā plaukta, USB ligzda

Likumdošana un apstiprināšana

Izmantošanai ceļu satiksmē: jā (braukšanas tiesības B – automašīna)
Reģistrācijas numurs (numura zīme) iekļauts

Piezīme

Fotogrāfijas un ilustrācijas kvadracikli, iespējams, precīzi neatbilst Latvijas tirgus dizainam. Importētājs patur tiesības mainīt cenas un specifikācijas bez iepriekšēja brīdinājuma.

Cena: 6190.00 EUR (ar PVN)