UTV Linhai vienkāršais, bet lietderīgais modelis, pārsteigs jūs ar savu smago darbu veiktspēju un zemām ekspluatācijas izmaksām. Pateicoties jaudīgam dzinējam un papildu riteņu piedziņai, šim labi aprīkotajam kravas kvadraciklam ar 550 cm3 dzinēju, to var viegli vadīt ar pilnīgi piekrautu kravas kasti un smago piekabi, kas jūs aizvedīs uz visneaizsargātākajām vietām. Tas ir spējīgs uzņemt līdz pat 200 kg smagu kravu. Izturīgais rāmis un kabīne un izturīgais plastmasas jumts pasargā jūs no kokiem braucot pa mežu, kā arī trīspunktu drošības jostas aizsargās pat avārijas gadījumā. UTV Linhai 550 EFI 4 × 4 ir nenogurdināms strādnieks, un tas ir piemērots ikvienam, kas dod priekšroku side by side kvadraciklam kur sēž blakus viens otram, kurš nevēlas kļūt slapjš lietus laikā. Jūs varat vēl vairāk palielināt vērtību, ja izmantojat mūsu piedāvājumā iekļautos piederumus, piemēram, lielo vējstiklu, instrumentu turētāju vai ieroču turētāju, smidzinātājiem, un citiem oriģinālajiem piederumiem.

L7e Euro4 homologācija (oficiālā ielas reģistrācija)

Atļauts vadīt ar B kategorijas vadītāja apliecību.

Garantija visiem kvadracikliem 2 gadi vai 10 000km

Sadarbojamies ar līzinga kompānijām Incredit.lv; Unicredit.lv; Inbank.lv

EFI dzinējs

Uzticams šķidruma dzesēts viena cilindra dzinējs SOHC kam ir pietiekami daudz jaudas smagu darbu veikšanai un ātrai braukšanai. Degmaisījuma sagatavošanu nodrošina modernā amerikāņu kompānijas DELPHI degvielas iesmidzināšanas sistēma, kas papildus zemākam degvielas patēriņam un tīrākai sadedzināšanai nodrošina arī drošu dzinēja iedarbināšanu un optimālu dzinēja jaudu jebkurā temperatūrā. Vilces pārraide tiek nodrošināta ar uzticamu automātisku CV-TECH Kanādiešu automātisko variatora sistēmu ar pazemināto bezceļu, neitrālo un atpakaļgaitas pārnesumu, Jūs arī spēsiet novērtēt spēcīgu dzinēja bremzi braucot lejup no kalna.


Visu riteņu piedziņa ar diviem diferenciāļiem

2×4 /4×4 ir aprīkots ar diviem elektriski darbināmiem diferenciāļiem. Pateicoties 100% nobloķējamam diferenciālam uz katras ass, kvadracikls noteikti izcels tevi no slidenajiem dubļiem, dziļajām bedrēm, kas ļaus droši braukt, ceļot, braukt augšup kalnā un gandrīz visu pārvarēt. Šis tehniski vismodernākais risinājums nodrošina vienkāršu un patīkamu vadīšanu uz taisniem, lieliem apgriezieniem un līkumiem, bez tendences izbuksēt nodrošinot ilgāku riepu kalpošanas laiku. Vienkārši apstājieties un izvēlieties sev vispiemērotāko konfigurāciju.


2WD/4WD pilnpiedziņa

Uzticams elektriskais pārslēgs no 2×4 uz 4×4 nodrošina pietiekamu saķeri uz jebkuras virsmas. Uzspiežot vienu pogu var braukt atmuguriski vai lietot 4×4, tādējādi ievērojami palielinot saķeri uz reljefa. Smagajam darbam, stāvam kāpienam un smagajam vilcējam, ir arī ievērojams ātruma samazinājums.


Viegli lietojama šasija

Augsts protektora dziļums, perfekts pagrieziens un ātra braukšanas stabilitāte. Lieliska šasija ar stingrām un platām piekares svirām, zems smaguma centrs nodrošina ērtu braukšanu un ērtu vadību. Neatkarīga visu riteņu piekare ar augstu balstiekārtas amortizatoru gājienu pārsteigs Jūs ikreiz, kad atkal pieveiksiet nelīdzenu reljefu. Spēcīga četru disku bremžu sistēma pārliecina Jūs ar bremzēšanas spēku, neatkarīgi no tā, vai Tev ir nepieciešams bremzēt ar lielu ātrumu vai ar smagu piekabi.


Daudzfunkcionālais LCD displejs

Instrumentu panelis ar aizmugures gaismām, daudz funkcijām, LCD displeju ir viegli nolasāms un sniedz visu nepieciešamo informāciju: digitālais tahometrs, digitālais spidometrs, nobraukuma indikators,darba stundas indikators, 2WD / 4WD piedziņas indikators, dzesēšanas šķidruma temperatūras indikators, digitālais degvielas mērītājs, neitrālais indikators, tālās virziena un brīdinājuma gaismas un atpakaļgaitas pārnesuma indikators.


Paceļama kravas kaste

Plašajā 1350 x 950 x 280 cm izturīgajā kravas kastē Jūs varat ielikt līdz pat 200 kg kravas. Pateicoties praktiskajam aizmugurējam bortam un vienkāršajam pacelšanas mehānismam, katras kravas pārvietošana ir kā rotaļa.


Vadības kontrole pie rokas

Stūre un visas vadības ierīces ir ergonomiski sakārtotas. Viss ir tieši tā, kā jūs to intuitīvi sagaidāt, un, protams, Jūs vadāt visu ar savu roku. Tas ievērojami atvieglo darbu, Jūsu uzmanība braukšanas laikā netiek novērsta, un Jūs pastāvīgi kontrolējat šo UTV kvadraciklu.


Efektīvas bremzes

Četri liela izmēra diski ar lielu virzuļa diametru nodrošina spēcīgu bremzēšanas spēku. Ar pakāpenisku sākumu un līdzsvaru starp priekšējo un aizmugurējo asi bremzes ir neticami paredzamas un var droši apturēt UTV arī ar pilnu slodzi vai smagu piekabi.


Bagāts standarta aprīkojums

Neskatoties uz nepārspējamo cenu, Linhai UTV 550 EFI 4×4 piedāvā bagātīgu standarta aprīkojumu par pamatcenu. Papildus 2×4 / 4×4 elektrisks izvēlnes pārslēgs ar priekšējā un aizmugurējā diferenciāļa bloķētāju, izturīgs UV – plastmasas jumts, priekšējais stikls, masīvs priekšējais metāla bamperis, elektriskā vinča ar 1360kg celtspēju, alumīnija riteņu diski R12 ar rupja protektora riepām, vadītāja un priekšējā pasažiera durvis, pasažieru rokturi, izturīgs griestu korpuss ar roku balstiem, pagalvjiem un vilkšanas aprīkojumu .

Motors

Tips: četrtaktu viena cilindra SOHC
Apjoms: 493 cm 3
Diametrs x gājien: Ø87,5 x 82 mm
Aizdedze: ECU
Maksimālā jauda: 24 kW / 6500 apgr./min. (Bezceļā)
Maksimālais griezes moments: 39 Nm / 5500 apgr./min. (Bezceļā)
Dzesēšana: Šķidrums + elektriskais ventilators

Piedziņas sistēma

Piedziņa: 2×4 / 4×4 elektriski ieslēdzams
Transmisisja: Automātisks – variators CVTech atpakaļgaitā, L / H / N / R
Jaudas padeve: Kardānvārpsta priekšā un aizmugurē

Šasija

Piekare priekšā: neatkarīgā McPherson
Aizmugurējā piekare: Neatkarīga, divkārša A-sviras
Piekare priekšā: Hidrauliskie šķidruma amortizatori
Aizmugurējā piekare: Hidrauliskie šķidruma amortizatori
Bremzes priekšā: 2x hidrauliskais disks
Bremze aizmugurē: 2x hidrauliskais disks
Priekšējās riepas: AT25 x 8-12
Aizmugurējās riepas: AT25 x 10-12

Izmēri un svars

Kopējais garums: 2700 mm
Kopējais platums: 1420 mm
Kopējais augstums: 1890 mm
Sēdekļa augstums: 900 mm
Klīrensa augstums (min.): 253 mm
Garenbāze: 1855 mm
Sausais svars: 563 kg
Kausa izmēri: 1350 x 950 x 280 mm
Kausa ietilpība: 200 kg
Degvielas tvertne: 14,5 litri

Citas funkcijas

Displejs: Digitālās daudzfunkcionālās displeja funkcijas: spidometrs, tahometrs, odometrs, nobraukuma skaitītājs, stundu skaitītājs, digitālais degvielas mērītājs, borta pulkstenis, dzesēšanas šķidruma temperatūra
Indikatora gaismas: piedziņa 2WD / 4WD, neitrāls, reverss, virzienrādītāji, tālās gaismas

Likumdošana un apstiprināšana

Homologācijas izmantošanai ceļu satiksmē: Jā (B vadītāja apliecība – automašīna)
Reģistrācijas numurs (numura zīme) iekļauts

Pārnesumkārba

Elektriski savienojams disks 2×4 / 4×4 cietais plastmasas jumts. UV izturīgs, stingrs priekšējais aizsargs, drošības plastmasas durvju vadītājs un pasažieru margas pasažieru robustam pašizgāzējam ar gāzes balstu, pagalvjiem un vilkšanai.

Piezīme

Fotogrāfijas un ilustrācijas kvadracikli, iespējams, precīzi neatbilst Latvijas tirgus dizainam. Importētājs patur tiesības mainīt cenas un specifikācijas bez iepriekšēja brīdinājuma.

Cena: 8990.00 EUR (ar PVN)