Linhai 550 4×4, kas jau ir ļoti populārs, daudz vairāk lieto M550L EFI EPS. Moderni agresīvs dizains ar plēsēju seju, pievilcīgi alumīnija riteņi, jaudīgs elektriskais stūres pastiprinātājs, augsta lietderība, lieliska vadāmība un, visbeidzot, izcils praktiskums padara M550L EFI 4×4 jauno vidusšķiras iecienītāko. Turklāt, pateicoties paplašinātajai garenbāzei, Linhai M550L EPS piedāvā daudz ērtāku braukšanu diviem cilvēkiem. Pateicoties slavenā britu zīmola DELPHI mūsdienīgai inženierijai, papildus zemam degvielas patēriņam un tīrākai sadedzināšanai, tiek nodrošināts drošs sākums bez nepieciešamības aizsegt un optimālu motora jaudu. Perfekta vilces un ideāla jaudas pārnešana tiek nodrošināta ar diviem aizslēdzamiem diferenciāliem: viens priekšpusē un otrs uz aizmugurējās ass. Tādējādi M550L EFI EPS kļūst par jaunāko Linhai darbu un atpūtu, un atkal pārceļas uz šīs kategorijas kvadracikls.

L7e Euro4 homologācija (oficiāla ielas reģistrācija)

Atļauts vadīt ar B kategorijas vadītāja apliecību.

Garantija visiem kvadracikliem 2 gadi vai 10 000km

Sadarbojamies ar līzinga kompānijām Incredit.lv; Unicredit.lv; Inbank.lv

EFI dzinējs

Uzticams, ar šķidrumu dzesēts viena cilindra SOHC ir pietiekami daudz jaudas smagam darbam un ātrai braukšanai. Maisījuma sagatavošanu nodrošina modernā DELPHI degvielas injekcija. Papildus zemākam degvielas patēriņam un tīrai degšanai, tas arī nodrošina bez traucējumiem ar nekādu nepieciešamību aizsegt un optimālu sniegumu visos augstumos. Ekspluatācijas pārraide tiek nodrošināta ar uzticamu automātisku CV-Tech priekšējā gala Kanādas markas automātisko pārnesi ar bezceļu, neitrālu un atpakaļgaitas pārnesumu; Jūs arī novērtēsit spēcīgu dzinēja bremzi kalnos.


Elektriskais stūres pastiprinātājs

Jaudas pastiprinātājs ļauj viegli kontrolēt kvadraciklu un veicina augstu braukšanas komfortu. Braukšanai prasa tikai minimālu piepūli, pat pie neliela ātruma vai rotācijas uz vietas, un ne ilgs brauciens, ne visu dienu darbs neļaus jums nogurt. Stūres pastiprinātājs ne tikai nomierina braukšanu un uzlabo kvadriciklu pārnesi, bet arī darbojas kā stūres amortizators. Kad priekšējais ritenis saskaras ar akmeni, caurumu vai celmu, pastiprinātājs absorbē lielāko daļu enerģijas, un trieciens neaizmetīs stūri no rokas.


Visu riteņu piedziņa ar divām atšķirībām

2×4 / 4×4 disks ir aprīkots ar diviem elektriski darbināmiem diferenciāļiem. Pateicoties 100% nobloķējamam diferenciālam uz katras ass, kvadracikls noteikti izņem tevi no slidenajiem dubļiem, dziļajām bedrēm, kas ļaus droši braukt, ceļot, kāpt un gandrīz visu pārvarēt. Šis tehniski vismodernākais risinājums nodrošina vienkāršu un patīkamu stūri uz taisniem, lieliem apgriezieniem un līkumiem, bez tendences pie mežģīnēm un ilgāku riepu kalpošanas laiku. Vienkārši apstājieties un izvēlieties vispiemērotāko konfigurāciju.


Paplašināta šasija

Augsta reljefa atvērtība un ideāla stabilitāte pagriezienos pat ar ātru braukšanu. Plaša riteņu bāze, pārsteidzoša braukšana un prasmīga apstrāde: lieliska plaša šasija un stingrs, zema centra rāmis, kas nodrošina ērtu braukšanu un ērtu lietošanu. Neatkarīga visu riteņu piekare ar augstām balstiekārtas stūmēm apburs jūs ikreiz, kad jūs atkal nobrauksiet reljefu, kurā jūs pat neuzdrošināsieties. Spēcīgā četrstobra bremžu sistēma pārliecina jūs ar bremzēšanas spēku, vai jums ir nepieciešams bremzēt ar lielu ātrumu vai smagu slodzi.


Mūsdienīgs apgaismojums

Mūsdienu LED apgaismojums uzsver šī modeļa pievilcīgo dizainu. LED dienas gaitas gaismas efektīvi papildina augstas veiktspējas dubultās lukturu agresīvo izskatu ar diviem  objektīviem, kā arī LED virzienrādītājs sniedz Linhai M550 pieaugušo un atšķirīgu izskatu. Viena un tā pati progresīvā uzlabotā LED tehnoloģija ar skaidru optiku tiek izmantota arī 16 līmeņu aizmugures gaismām un aizmugurējiem zibspuldzēm pasīvās drošības uzlabošanai.


Slēgts aizmugures uzglabāšanas nodalījums

Pa braucieniem vai ikdienas darbiem jūs novērtēsiet lielu, aizbāzīgu uzglabāšanas vietu aiz aizmugurējā sēdekļa. Tāpēc turiet savas lietas pie rokas, vienmēr gatavi lietošanai ikreiz, kad tās ir nepieciešamas.

 

 


Daudzfunkcionālais LCD displejs

Modernā vadības panelī ar skaidru un viegli lasāmu zilu, aizmugurgaismojumu daudzfunkcionālu LCD displeju tiek piedāvāta visa svarīgā informācija: digitālais spidometrs, digitālais tahometrs, nobraukuma indikators, pārnesumu pārslēgšanas indikators, 2×4 / 4×4 Diska indikators, dzesēšanas šķidruma termometrs un digitālais degvielas mērītājs. Bez tam ir neitrālie, tālās, virziena un brīdinājuma gaismas, dzinēja indikators un atpakaļgaitas pārnesums.


Pilns aprīkojums

Neskatoties uz izdevīgo cenu, Linhai M550 EFI 4×4 piedāvā ļoti bagātu standarta aprīkojumu. Tie ietver, piemēram, milzīgu priekšējo rāmi, aizmugurējo bagāžnieku, dizaina alu riteni ar firmas riepām, uzticamu elektrisko vinču ar 3000 lbl vilkšanas spēku un tālvadības pulti, vilkšanas aprīkojumu, sviru un rokas aizsargi, dizaina atpakaļskata spoguļus, LED dienas gaitas gaismas, pagrieziena rādītāji, aizmugurējie lukturi, četri prožektora lukturi, USB ligzda, 12V kontaktligzdas vai praktiska akustiskā signalizācija par virzienrādītājiem un atpakaļgaitas pārnesumu.

Motors

Tips: Četrtaktu viena cilindra SOHC degvielas ievadīts DELPHI
Apjoms: 493 cm 3
Aizdedze: ECU
Dzesēšana: Šķidrums + elektriskais ventilators

Piedziņas sistēma

Piedziņa: 2×4 / 4×4 Elektriski ieslēdzams
Transmisija: Automātisks – CVT variators ar mainīgo L / H / N / R, dzinēja bremzēšana
Jaudas padeve: Priekšējais un aizmugures bloķēšanas diferenciālis

Šasija

Piekare priekšā: neatkarīgs McPherson
Aizmugurējā piekare: IRS / neatkarīga dubultā A-roka
Piekare priekšā: hidrauliskie amortizatori ar regulējamu atsperes priekšējo ielādi
Aizmugurējā piekare: hidrauliskie amortizatori ar regulējamu atsperes priekšējo ielādi
Bremzes priekšā: 2x hidrauliskais disks
Bremze aizmugurē: 1 hidrauliskais disks + stāvēšana
Priekšējās riepas: AT25 x 8-12
Aizmugurējās riepas: AT25 x 10-12

Izmēri un svars

Kopējais garums: 2283 mm
Kopējais platums: 1150 mm
Kopējais augstums: 1293 mm
Sēdekļa augstums:  900 mm
Gaismas augstums:  253 mm
Riteņu bāze: 1490 mm
Sausais svars: 374 kg
Ietilpšanas / vilkšanas spēks: 204 kg / 200 kg
Degvielas tvertne: 14.5 litri

Iekārtas un apgaismojums

Displejs: Digitālie daudzfunkcionālie displeja elementi: tahometrs, spidometrs, maksimālais sasniegtais motora apgriezienu skaits, sasniegtais maksimālais ātrums, vidējais ātrums, divi skaitītāji, nobrauktās dienas attālums, kopējais nobraukums, dienas skaitītājs, nobraukuma nolasījums, kopējais stundu skaitītājs, degvielas mērītājs, diagnostikas traucējumu kods, borta pulkstenis
Gaismas: 4×4, pārnesumu pārslēgšana, motora temperatūra, motoreļļa, virzienrādītāji, gaismas
Apgaismojums: Prožektora lukturi, LED dienas gaitas gaismas, LED blinkers, astes un bremžu gaismas

Pārnesumkārba

Elektriskais stūres pastiprinātājs, elektriski pielāgojams disks 2×4 / 4×4 ar diviem elektriski vadāmiem diferenciāļiem, aizmugurējā vieglā diska dizains. Lietie diski, firmas riepas Sun-F, elektriskā vinča ar spēku 3000 lbs un tālvadības pults, skava, pārsegumi sviras, divvietīgs sēdeklis, paceltais kāju atbalsts un rokturis, LED dienas gaitas gaismas, divu projektoru galvenie lukturi, LED aizmugures / bremzes / pagrieziena signāla lukturi, skaņas signāla atkārtotāji, uzglabāšanas vieta zem aizmugures bagāžnieka, USB ligzda

Likumdošana un apstiprināšana

Izmantošanai ceļu satiksmē: jā (braukšanas tiesības B – automašīna)
Reģistrācijas numurs (numura zīme) iekļauts

Piezīme

Fotogrāfijas un ilustrācijas kvadracikli, iespējams, precīzi neatbilst Latvijas tirgus dizainam. Importētājs patur tiesības mainīt cenas un specifikācijas bez iepriekšēja brīdinājuma.

Cena: 6690.00 EUR (ar PVN)